Administrativ personale
Elene Skytte
Beskrivelse
Se hele beskrivelsen
Vis hold
Lone Weinreich
Beskrivelse
Se hele beskrivelsen
Vis hold
Malene Thunø Holm
Beskrivelse
Se hele beskrivelsen
Senior
Camilla Weinreich
Beskrivelse
Se hele beskrivelsen
Emilie Hartvig Østergaard
Beskrivelse
Se hele beskrivelsen
Livredder .
Beskrivelse
Se hele beskrivelsen
Malene Thunø Holm
Beskrivelse
Se hele beskrivelsen
Marcus Bak
Beskrivelse
Se hele beskrivelsen
Peter Bendt
Beskrivelse
Se hele beskrivelsen
Junior
Elias Bjerregaard
Beskrivelse
Se hele beskrivelsen
Marius Bundgaard Wanscher
Beskrivelse
Se hele beskrivelsen
Nora Bjerge Christensen
Beskrivelse
Se hele beskrivelsen
Vis hold
Tobias Graasbøll
Beskrivelse
Se hele beskrivelsen
Træner Navn på vej
Beskrivelse
Se hele beskrivelsen
Viktoria Janum
Beskrivelse
Se hele beskrivelsen
Vis hold
Livredder
Andreas Geest
Beskrivelse
Se hele beskrivelsen
Vis hold
Benjamin Rensch Vinterberg
Beskrivelse
Se hele beskrivelsen
Vis hold
Camilla Weinreich
Beskrivelse
Se hele beskrivelsen
Camilla Schøler Taylor
Beskrivelse
Se hele beskrivelsen
Vis hold
Caroline Erichsen
Beskrivelse
Se hele beskrivelsen
Vis hold
Cecilie Dahl Baltsen
Beskrivelse
Se hele beskrivelsen
Vis hold
Cecilie Reesbøll
Beskrivelse
Se hele beskrivelsen
Vis hold
Clara Øhrgaard
Beskrivelse
Se hele beskrivelsen
Vis hold
Ditte Barslund
Beskrivelse
Se hele beskrivelsen
Vis hold
Emil Alring
Beskrivelse
Se hele beskrivelsen
Vis hold
Emil Øhrgaard
Beskrivelse
Se hele beskrivelsen
Vis hold
Emilie Hartvig Østergaard
Beskrivelse
Se hele beskrivelsen
Emma Damm Mørch
Beskrivelse
Se hele beskrivelsen
Vis hold
Frederik-Anton Gammeltoft Schmidt
Beskrivelse
Se hele beskrivelsen
Vis hold
Jonas Riise Olczyk
Beskrivelse
Jonas arbejder som livredder
Se hele beskrivelsen
Vis hold
Julie Schmidt
Beskrivelse
Se hele beskrivelsen
Lone Olczyk
Beskrivelse
Se hele beskrivelsen
Vis hold
Louise Pii Frederiksen
Beskrivelse
Se hele beskrivelsen
Vis hold
Luna Lüchau Jensen
Beskrivelse


Se hele beskrivelsen
Vis hold
Mads Keis Jepsen
Beskrivelse
Se hele beskrivelsen
Vis hold
Mads Leth Grønbeck
Beskrivelse
Se hele beskrivelsen
Vis hold
Magnus Koch Sonnenborg
Beskrivelse
Se hele beskrivelsen
Vis hold
Marie Ulricke Kristensen
Beskrivelse
Se hele beskrivelsen
Vis hold
Maxemillian Pedersen
Beskrivelse
Se hele beskrivelsen
Mik Bossen Voergaard
Beskrivelse
Se hele beskrivelsen
Vis hold
Rosa Pedersen
Beskrivelse
Se hele beskrivelsen
Vis hold
Sofia Pour Amiri Pedersen
Beskrivelse
Venlig og imødekommende pige. Frisk og har en masse energi. Stort engagement. Børneglad og sprudlende
Se hele beskrivelsen
Vis hold
Sigma Træner
Ane Andersen
Beskrivelse
Se hele beskrivelsen
Vis hold
Bo Jacobsen
Beskrivelse
Se hele beskrivelsen
Vis hold
Carles Subirana
Beskrivelse
Se hele beskrivelsen
Vis hold
Claus Iversen
Beskrivelse
Se hele beskrivelsen
Vis hold
Imma Sagrista
Beskrivelse
Se hele beskrivelsen
Vis hold
Joel Sagrista Subirana
Beskrivelse
Se hele beskrivelsen
Vis hold
Lasse Iversen
Beskrivelse
Se hele beskrivelsen
Vis hold
Martin Lyager Rasmussen
Beskrivelse
Årets instruktør 2008
Martin har været træner i klubben siden 1998 
Se hele beskrivelsen
Vis hold
Nicoline Riisberg
Beskrivelse
Se hele beskrivelsen
Vis hold
Sigma Allerød Træner
Anne Sofie Nielsen
Beskrivelse
Se hele beskrivelsen
Vis hold
Christian Kjærsgaard Jensen
Beskrivelse
Se hele beskrivelsen
Vis hold
Ditte Friis
Beskrivelse
Se hele beskrivelsen
Vis hold
Frederikke Kruse
Beskrivelse
Se hele beskrivelsen
Vis hold
Johnny Petræus
Beskrivelse
Johnny er træner for klubbens Sigma TRI ungdomshold
Se hele beskrivelsen
Kasper Pedersen
Beskrivelse
Se hele beskrivelsen
Mads Keis Jepsen
Beskrivelse
Se hele beskrivelsen
Vis hold
Mathias Holm
Beskrivelse
Se hele beskrivelsen
Vis hold
SIGMA SWIM - Allerød Byagervej 12 3450 Allerød - kontor.allerod@sigmaswim.dk - Tlf: man+tir+tor kl. 11-14 - 53793450/ 53763450
en løsning fra Klubmodul