Administrativ personale
Lone Weinreich
Læs mere
Malene Thunø Holm
Læs mere
Træner
Ann Sophie Bill
Læs mere
Anna Kruuse
Læs mere
Asta Amby
Læs mere
Camilla Dufour
Læs mere
Christoffer Hjørne
Læs mere
Daniel Garne Larsen
Læs mere
Elias Bjerregaard
Læs mere
Emilie Kornerup Terp
Læs mere
Halfdan Nordahl Fundal
Læs mere
Henriette Munch
Læs mere
Ida Hyldahl Fahl
Læs mere
Jakob Roel
Læs mere
Karina Garne Larsen
Læs mere
Maxemillian Pedersen
Læs mere
Mille Pedersen
Læs mere
Sandra Ajslev
Læs mere
Sara Nimb
Læs mere
Sofie Nimb
Læs mere
Hjælpetræner
Aske Bentin
Læs mere
Cecilie Rud
Læs mere
Clara Kildegaard
Læs mere
Emilie Busborg
Læs mere
Frederik Bach Mindested
Læs mere
Hannah Gro Markussen
Læs mere
Isabella Nimb
Læs mere
Isabella Lærke Ludvigsen
Læs mere
Laura Pontoppidan
Læs mere
Mads Naver
Læs mere
Mathilde Friis Autzen
Læs mere
Rasmus Skovmand
Læs mere
Træner Navn på vej
Blæksprutte begynder - Særlige (BB01) Blæksprutte begynder - Særlige (BB02) Blæksprutter Øvede - Særlige b (BØ01) Delfin 7-12 år (D01) Delfin 7-12 år (D02) Delfin 7-12 år (D03) Delfin 7-12 år (D05) Delfin 7-12 år (D06) Delfin 7-12 år (D07) Delfin 7-12 år (D08) Guldfisk 5-8 år (G01) Guldfisk 5-8 år (G02) Guldfisk 5-8 år (G03) Guldfisk 5-8 år (G04) Guldfisk 5-8 år (G06) Guldfisk 5-8 år (G07) Guldfisk 5-8 år (G08) Guldfisk 5-8 år (G09) Guldfisk 5-8 år (G10) Guldfisk 5-8 år (G11) Guldfisk 5-8 år (G12) Guldfisk 5-8 år (G13) Guldfisk 5-8 år (G14) Guldfisk 5-8 år (G15) Guldfisk 5-8 år (G16) Guldfisk 5-8 år (G17) Guldfisk 5-8 år (G18) Haj (HAJ1) Haj (HAJ2) Haletudse med ledsager 3-6 år (HL01) Haletudse med ledsager 3-6 år (HL03) Haletudse med ledsager 3-6 år (HL05) Haletudse med ledsager 3-6 år (HL07) Haletudse med ledsager 3-6 år (HL08) Haletudse med ledsager 3-6 år (HL09) Haletudse uden ledsager 4-7 år (H01) Haletudse uden ledsager 4-7 år (H02) Haletudse uden ledsager 4-7 år (H03) Haletudse uden ledsager 4-7 år (H04) Haletudse uden ledsager 4-7 år (H05) Haletudse uden ledsager 4-7 år (H06) Haletudse uden ledsager 4-7 år (H07) Haletudse uden ledsager 4-7 år (H08) Haletudse uden ledsager 4-7 år (H10) Haletudse uden ledsager 4-7 år (H11) Haletudse uden ledsager 4-7 år (H12) Hvidhaj 7-12 år (HV02) Medlemskab (med2) Passivt medlemsskab (ÅPM) Starterhold 8 år+ (STH1) Starterhold 8 år+ (STH2) Starterhold 8 år+ (STH3) Søløve 6-10 år (S01) Søløve 6-10 år (S02) Søløve 6-10 år (S03) Søløve 6-10 år (S04) Søløve 6-10 år (S05) Søløve 6-10 år (S07) Søløve 6-10 år (S08) Søløve 6-10 år (S09) Søløve 6-10 år (S10) Søløve 6-10 år (S12) Søløve 6-10 år (S13) Søløve 6-10 år (S14) Søløve 6-10 år (S15) Søløve 6-10 år (S16) Passivt medlemskab
Læs mere
Victor Bornemann
Læs mere
Hjælpetræner vikar
Mathilde Bødtker Hyldahl
Læs mere
Træner vikar
Frida Sidenius Jensen
Læs mere
Jacob Krog Christoffersen
Læs mere
Sigma Træner
Bjarke Schäfer
Læs mere
Claus Iversen
Læs mere
Emma Andersen
Læs mere
Flemming Poulsen
Læs mere
Jonas Lundström
Læs mere
Lasse Iversen
Læs mere
Mark Halding
Læs mere
Mathias Holm
Læs mere
Sebastian Kauffeldt
Læs mere
Sigma Allerød Træner
Daniel Garne Larsen
Læs mere
Karina Garne Larsen
Læs mere
Kasper Pedersen
Læs mere
Maxemillian Pedersen
Læs mere
Sara Nimb
Læs mere
SIGMA SWIM - Allerød Byagervej 12 3450 Allerød - kontor.allerod@sigmaswim.dk - Tlf: 53793450 / 53763450
en løsning fra Klubmodul